O nás

Naše ryze česká rodinná firma Avilo Medioptik byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých optik ve Východních Čechách. Hlavní sídlo máme v Pardubicích a pobočky najdete také v Holicích a ve Skutči.

Naše kompletní služby provádíme za pomoci těch nejmodernějších přístrojů. U nás se můžete spolehnout na lidský přístup a komplexní péči od měření zraku až po zhotovení brýlí vám na míru. Stále se pro vás snažíme rozšiřovat nabídku kvalitního optického zboží a školit náš profesionální tým. Pro naše zákazníky máme připravené věrnostní slevy a individuální poradenský servis.

Snažíme se pro naše okolí dělat vždy něco navíc. Dlouhodobě tak podporujeme mateřskou školu v Pardubicích pro děti s očními vadami. Její speciální třídu jsme vybavili potřebnými přístroji a speciálními pomůckami pro ortoptická a pleoptická cvičení. Podporujeme také Dům pro slabozraké v Opavě a na vybraných mateřských školách provádíme každoroční screening zraku zdarma na naše náklady.

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).