O nás

Vítáme Vás na stránkách naší rodinné firmy. Oční optika a oční ordinace vytváří středisko pro Vaše vidění již více než 25 let.

 

Firma byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých optik ve východních Čechách. Je ryze českým rodinným podnikem s hlavním sídlem v Holicích a pobočkami v Pardubicích a ve Skutči.

Prioritním posláním je zhotovování brýlí na lékařský předpis i bez něho na přání zákazníka. Kompletní služby oční optiky včetně vyšetření očním lékařem jsou prováděny na špičkovém přístroji japonské výroby RKT-7700, který byl prvně instalován v České republice v Oční optice Olivová, Holice, Palackého 38. Při zhotovení dioptrických brýlí používáme digitální pupilometr, digitální fokometr a bezšablonový počítačový brus.

Pro pacienty a zákazníky je připravena komplexní péče, tj. veškerá metrická vyšetření očí pro zhotovení brýlí jsou speciálně měřená. Doporučujeme využití v této oční optice z důvodu: zdravotní prostředek je navržen, realizován a garantován jedním subjektem. Dále nabízíme zaslání zhotovených brýlí na adresu Vašeho bydliště bez poplatků. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zdarma při neúmyslném poškození u námi zhotovených brýlí.

Pro naše zákazníky máme připravené věrnostní slevy a individuální  poradenský servis, který sestává z výběru brýlových obrub počítačem a z optimalizace skel z hlediska tloušťky a hmotnosti. Od roku 2006 jsme výhradním prodejcem značky Osmany Laffita, což znamená ucelené kolekce dioptrických a slunečních brýlí. Dále nabízíme módní brýlové obruby všech cenových kategorií od českých i zahraničních výrobců plastové, kovové i bezrámečkové - Minima, D&G, Hugo Boss, Nike, Adidas, Cogan, Paloma Picasso, Carolina Herrera, Marc O´Polo, Jaguar, Elle, Giotto, Snoopy, Joop, Davidoff, Tom Tailor atd. Z výběru skel Vám nabízíme plastová i minerální, zabarvení v různých pastelových odstínech i samozabarvovací skla pro různé pracovní vzdálenosti společnosti Dioptra, Zeiss, Essilor, Rodenstock, Sola, Omega.

Široká nabídka příslušenství - plavecké, lyžařské, brýle pro outdoor sport, pouzdra, lupy, utěrky, šňůrky, buzoly, dalekohledy, čistící prostředky. Velký výběr slunečních brýlí s UVA  i UVB filtrem včetně polarizace s příslušným atestem.

Angažovanost firmy podtrhuje dlouholetá podpora mateřské školy v Pardubicích pro děti s očními vadami. Speciální třídu této školky naše firma vybavila potřebnými přístroji a speciálními pomůckami pro ortoptická a pleoptická cvičení. Firma také podporuje dům pro slabozraké v Opavě.

Firemní filozofií je udržení přízně zákazníků zvyšováním kvality obsluhy a nabídkou optického zboží. Důraz klademe i na odborný růst pracovníků.