Oční ordinace

Zrak se s věkem neustále mění a přibývají refrakční dioptrické vady. Náš tým v Avilo Medioptik je připraven vám poskytnout komplexní péči v každém roce vašeho života. Máme zkušenosti s dětskými pacienty i těmi nejstaršími. Každému z vás dokážeme pomoci zvolit nejvhodnější korekci zraku na míru.

Svěřte se v našich očních ordinacích ve městech Holice, Pardubice a Skuteč do péče odborných očních lékařů s dlouholetou praxí. Máme i lékaře se specializací na dětskou oftalmologii.

Nechte si našimi zkušenými specialisty odborně změřit zrak za pomoci těch nejmodernějších přístrojů. Pomůžeme vám zvolit vhodnou korekci zraku. Stojí za to, abyste viděli dobře!

 

Chci se objednat

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).