Další vyšetření a služby

Nabízíme také potřebná vyšetření zraku pro získání řidičského oprávnění. Nezapomínejte na svou povinnost preventivního očního vyšetření od 65 let pro řízení motorových vozidel.

Provádíme oční vyšetření pro získání zbrojního průkazu nebo potvrzení pro zaměstnavatele. Obrátit se na nás můžete i pro zhotovení ochranných brýlí pro řidiče silničních vozidel, vysokozdvižných vozíků, pro jeřábníky, svářeče či frézaře.

U nás probíhá také rehabilitace zvaná ortoptika. Jedná se o specializovaná oční cvičení k nápravě vidění každého oka zvlášť a následně pacienta učí, jak spolupracovat oběma očima. Tato rehabilitace je součástí komplexní léčby pacienta se změnami postavení očí (šilháním), dětí s tupozrakostí (amblyopií) a lidí s poruchami zrakových funkcí. Léčba je indikována očním lékařem po vyšetření a předpisu správných brýlí nebo po operaci šilhání. S rehabilitací je důležité začít co nejdříve, nejlepší výsledky se dosahují u dětí mezi 6. až 7. rokem věku.

Oční rehabilitace u dospělých je důležitá i po cévních mozkových příhodách a dalších onemocněních ovlivňujících kvalitu vidění.

Provádíme tato vyšetření:

  • Řidičské oprávnění
  • Zbrojní průkaz
  • Potvrzení pro zaměstnavatele
  • Pro úrazové a životní pojištění

 

Chci se objednat

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).