Vyšetření, předpisy brýlí pro dospělé

Měření probíhá na špičkových přístrojích – WAM 700, RKT 7700 a TK-1P. V případě, že bychom vám diagnostikovali šedý zákal, volíme konzervativní postup, nebo vám doporučíme chirurgické řešení. Pro prevenci zeleného zákalu používáme nejmodernější přístroje perimetr a OCT.

Pokud byste trpěli onemocněním sítnice VPMD (věkem podmíněná makulární degenerace), k diagnostice a sledování vašeho vývoje použijeme přístroj OCT.

V případě, že vám oční lékař diagnostikuje refrakční vadu a stanoví její dioptrické hodnoty, přecházíte do péče našeho optometristy a očního optika.

Nosíte kontaktní čočky? Přijďte na vyšetření v brýlích nebo si s sebou přineste pouzdro na kontaktní čočky s roztokem. Po rozkapání se doporučuje nasadit kontaktní čočky až po odeznění účinku kapek.

Přímo u nás vám nejen změříme dioptrie, ale i individuálně vyrobíme brýle na špičkovém brusu Mr. Blue 2.0. Pro naše zákazníky máme BONUS – revoluční novinku v podobě gravírování brýlových čoček v hodnotě 500 Kč zcela zdarma.

Vám, našim zákazníkům nabízíme měření zraku bezplatně. Objednat se můžete telefonicky i osobně. Akutní případy samozřejmě řešíme i bez objednání.

 

Chci se objednat

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).