Oční vyšetření

Zrak se s věkem neustále mění a přibývají refrakční dioptrické vady. Náš tým v Avilo Medioptik je připraven vám poskytnout komplexní péči v každém roce vašeho života. Máme zkušenosti s dětskými pacienty i těmi nejstaršími. Každému z vás pomůžeme, aby si vybral nejvhodnější korekci zraku, která je pro jeho oči nejlepší volbou.

Týmu Avilo Medioptik záleží na zdraví očí našich nejmenších

Každý školní rok provádí naše ortoptická sestra a optometristka bezplatně screeningové vyšetření přístrojem PlusOptixA12 dětem v mateřských školkách, jejichž zřizovatelem jsou města Holice a Skuteč. Z celkového počtu vyšetřených dětí bylo zjištěno přibližně 20 % dioptrických refrakčních vad.

Naše oční středisko spolupracuje se specializovanou oční třídou v MŠ Odborářů v Pardubicích. Navštěvují ji děti předškolního věku, které mají oční vady vyžadující intenzivní oční péči. V naší oční ordinaci absolvují vstupní oční vyšetření, na základě kterého jim v naší optice na naše náklady zhotovíme individuální „pracovní“ brýle. Ty děti nasazují po vstupu do školky a během celého dne v nich „pracují“. Před odchodem domů je vymění za své vlastní brýle. Tím šetří své brýle a zároveň je zajištěn kontinuální průběh speciální péče v této oční třídě, i když si děti vlastní brýle zapomenou doma nebo si je rozbijí.

 

Obraťte se na nás

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).