Brýle do zaměstnání

V zaměstnání trávíme alespoň 8 hodin denně. Nezapomínejme ani zde chránit svůj zrak. V naší nabídce najdete kancelářské brýlové čočky, které snižují únavu očí při používání digitálních zařízení a usnadní vám přečíst i malé písmo na obrazovce počítače. Myslíme ale i na řidiče, kteří se na svůj zrak musejí stoprocentně spolehnout, aby se v pořádku vrátili domů za svými nejbližšími.

Brýlové čočky pro práci s počítačem

Mnoho z lidí, kteří v zaměstnání sledují po celý den obrazovku počítače, tráví cestu domů kontrolou svého chytrého telefonu a večer zasednou k televizi. Děláte to také? Chraňte své oči před škodlivým modrofialovým světlem!

Odpočinek vašim očím dopřejí speciální brýlová skla Eyezen, která jsou vyvinuta pro život online. Zmírňují námahu očí, filtrují škodlivé modrofialové světlo, pomáhají zaostřit a předcházejí předčasnému stárnutí očí.

Potřebujete už multifokální brýle? Pak jsou právě pro vás určeny brýlové čočky Varilux se kterými perfektně uvidíte na blízko do mobilu, do dálky na televizi, ale i na střední vzdálenost na počítač. Vyhnete se tomu, abyste stále měnili brýle s viděním na blízko nebo do dálky.

Brýlová skla pro řidiče

Pro nadšené i profesionální řidiče nabízíme antireflexní brýlové čočky, které odstraňují odlesk světel a vody, ale i nečistoty a prach. Filtrují také modrofialové světlo. Budete tak při řízení lépe vidět.

Další volbou pro řidiče jsou samozabarvující brýlová skla Transitions XTRActive, která jsou v místnosti čirá a venku tmavá. Aktivují se i za čelním sklem automobilu a blokují 100 % UVA a UVB paprsků. Bezpečně tak uvidíte na vozovku i za ostrého slunce. Vybrat si můžete ze šedého, zeleného, hnědého, modrého nebo fialového zabarvení.

Více bezpečí za volantem vám nabídnou brýlové čočky EyeDrive® díky kterým získáte ostré a jasné vidění i za špatného počasí. Využívají technologii Reflect Control, která zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek a minimalizuje odlesky.

 

Obraťte se na nás

                              

 

             Pro Vaše nové brýlové čočky získáváte

prémiovou garanci - pojištění.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).