Brýle pro děti

Nepodceňujte pravidelné oční prohlídky zejména u vašich dětí. Často se jejich oční vady zjistí až se špatným prospěchem ve škole, kdy hůře vidí do sešitu nebo na tabuli. Přitom byste měli vzít své dítě poprvé na oční vyšetření do jeho 3 let. Se správnou léčbou se můžete vyhnout nošení brýlí v pozdějším věku.

Pro naše děti vyvinul výrobce Essilor inovativní brýlová skla Crizal Kids UV, která jsou o 30 % lehčí a tenčí než běžné brýlové čočky a díky odolnému materiálu Airwear také 12x odolnější vůči spontánním dětským hrám. Dokonce také zajišťují kompletní ochranu před prachem, vodou, odlesky, otisky, škrábanci a UV záření.

V našich ordinacích máme bohaté zkušenosti s korekcí očí dětí a naše optiky mají také velký výběr dioptrických obrub určených speciálně pro děti. Nabízíme dětské dioptrické brýlové čočky s antireflexní vrstvou, tvrzené, odlehčené, ztenčené, polykarbonát, sluneční i samozabarvovací a také s ochranou proti modrofialovému záření. Rozumíme, že je toho hodně, na co se zaměřit. Přijďte k nám, rádi vám s výběrem poradíme.

 

Obraťte se na nás

Od 25.2.2021 dle Ministerstva zdravotnictví je vydáno mimořádné protiepidemické opatření pro zdravotnické ambulantní zařízení - stanovuje povinnost nosit respirátor bez výdechového ventilu FFP2/KN 95 nebo 2 přes sebe přeložené zdravotnické obličejové masky. 

 

 

Právě jsme pro vás spustili novou verzi webových stránek. Doufáme, že se zde snadno zorientujete a najdete všechny potřebné informace.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).