Dioptrické brýle

Při výběru brýlových skel zohledňujeme všechny vaše požadavky. Vyberou si zde malé děti, sportovci, nadšení řidiči, teenageři trávící celé dny před digitálními obrazovkami i lidé po čtyřicítce, které už začala trápit presbyopie.

Presbyopii neboli vetchozrakost řeší spousta lidí střídáním brýlí na blízko a do dálky, jiní nosí bifokální skla rozdělená viditelnou čarou. Nejmodernějším řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux od společnosti Essilor. Dopřejí vám hladký přechod vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenost.

 

Obraťte se na nás

Od 25.2.2021 dle Ministerstva zdravotnictví je vydáno mimořádné protiepidemické opatření pro zdravotnické ambulantní zařízení - stanovuje povinnost nosit respirátor bez výdechového ventilu FFP2/KN 95 nebo 2 přes sebe přeložené zdravotnické obličejové masky. 

 

 

Právě jsme pro vás spustili novou verzi webových stránek. Doufáme, že se zde snadno zorientujete a najdete všechny potřebné informace.

Akce na multifokální brýlová skla Varilux – při jejich výběru získáte DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%). Vybrané brýlové obruby za jednotnou cenu 1 Kč.

Akce při výběru dětských brýlí – DRUHÝ pár brýlových čoček za 2 Kč (cenové zvýhodnění pro vás 50%) a TŘETÍ pár také za 2 Kč (cenové zvýhodnění 67%).